Měření dříví nás baví a víme, jak na to.

A pomůžeme s tím i Vám!

Přihlásit se Registrovat

Aktuality

31.7.2017
Přístroj, na který čekají nejen taxátoři!

Přesný laserový dálkoměr, výškoměr, kompas i GPS v jednom kapesním přístroji? Tak to tu ještě nebylo!

30.11.2016
Nové průměrky Haglof jsou "ještě novější"!

Na trh se dostává nová digitální průměrka!

Rychlý kontakt

Forestry Instruments s.r.o.

Kubíkova 5
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Telefon: +420 222 512 319

mobilní: +420 724 055 744

E-mail:
forestryinstruments@gmail.com

Kde nás najdete

Laserový dálkoměr s výškoměrem Nikon Forestry Pro

Laserový dálkoměr s výškoměrem Nikon Forestry Pro
 

Popis produktu

Velmi oblíbený "lesnický" laserový dálkoměr s vestavěnými úhloměrnými funkcemi. Splňuje všechny základní požadavky na kvalitní dálkoměr a většinu provozních lesníků uspokojí i svou přesností jako výškoměr s vlastním dálkoměrem. A protože je ve srovnání s "profesionálními" výškoměry i velmi příznivý i cenově, patří určitě k nejprodávanějším přístrojům. Jak mezi dálkoměry, tak mezi elektronickými výškoměry.

Díky moderní technologii současného měření vertikálního úhlu a vzdálenosti umí kromě vzdálenosti měřit i horizontální ekvivalenty šikmých vzdálenosti a počítat příslušná převýšení.

Tento inovovaný model FORESTRY PRO má oproti svému předchůdci (550 FORESTRY) nyní i plnohodnou metodu měření výšek označovanou jako 3P. Ta spočívá v měření a výpočtu stromových výšek tradiční trigonometrickou metodou. Nejprve laserovým dálkoměrem změříme vzdálenost a k ní následně změříme příslušné vertikální úhly - na patu a na vrchol stromu. Pomocí funkce tangens přístroj vypočte a zobrazí výšku stromu.

Cena(s DPH): 10 878 Kč

Cena je pouze orientační

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.