Měření dříví nás baví a víme, jak na to.

A pomůžeme s tím i Vám!

Přihlásit se Registrovat

Aktuality

12.7.2018
Nejnovější špičkový dálkoměr od Nikona

Potřebujete výkonný laserový dálkoměr, který spolehlivě měří za všech okolností? Pořiďte si Nikon Monarch 3000 ...

Rychlý kontakt

Forestry Instruments s.r.o.

Kubíkova 5
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Telefon: +420 222 512 319

mobilní: +420 724 055 744

E-mail:
forestryinstruments@gmail.com

Kde nás najdete

Laserový dálkoměr s výškoměrem Nikon Forestry Pro

Laserový dálkoměr s výškoměrem Nikon Forestry Pro
 

Popis produktu

Velmi oblíbený "lesnický" laserový dálkoměr s vestavěnými úhloměrnými funkcemi. Splňuje všechny základní požadavky na kvalitní dálkoměr a většinu provozních lesníků uspokojí i svou přesností jako výškoměr s vlastním dálkoměrem. A protože je ve srovnání s "profesionálními" výškoměry i velmi příznivý i cenově, patří určitě k nejprodávanějším přístrojům. Jak mezi dálkoměry, tak mezi elektronickými výškoměry.

Díky moderní technologii současného měření vertikálního úhlu a vzdálenosti umí kromě vzdálenosti měřit i horizontální ekvivalenty šikmých vzdálenosti a počítat příslušná převýšení.

Tento inovovaný model FORESTRY PRO má oproti svému předchůdci (550 FORESTRY) nyní i plnohodnou metodu měření výšek označovanou jako 3P. Ta spočívá v měření a výpočtu stromových výšek tradiční trigonometrickou metodou. Nejprve laserovým dálkoměrem změříme vzdálenost a k ní následně změříme příslušné vertikální úhly - na patu a na vrchol stromu. Pomocí funkce tangens přístroj vypočte a zobrazí výšku stromu.

Cena(s DPH): 10 878 Kč

Cena je pouze orientační

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.