Měření dříví nás baví a víme, jak na to.

A pomůžeme s tím i Vám!

Přihlásit se Registrovat

Aktuality

15.3.2022
Haglöf Tree Core Reader - Rychlé "přečtení  letokruhů" hned v lese

Haglöf Tree Core Reader je jednoduché a praktické zařízení k rychlé letokruhové analýze vzorků odebraných přírůstovým ...

22.4.2021
Pátá generace oblíbeného  výškoměru VERTEX

VERTEX 5: Seznamte se s nejnovějším modelem populárního výškoměru s ultrazvukovým dálkoměrem.

24.2.2021
Nová "Extrémně jednoduchá" registrační průměrka

V jednoduchosti je síla. Lehká, levná. Umí jen to nejdůležitější. Data si z lesa pošlete nebo přinesete v mobilu. ...

Rychlý kontakt

Forestry Instruments s.r.o.

Kubíkova 5
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Telefon: +420 222 512 319

mobilní: +420 724 055 744

E-mail:
forestryinstruments@gmail.com

Kde nás najdete

Elektronická průměrka DPII

Elektronická průměrka DPII 

Popis produktu

DP II: DIGITECH PROFESSIONAL II. generace.

Vlajková loď mezi registračními průměrkami firmy Haglof Sweden. Programovatelný terminál se sklopnou elektronickou stupnicí. Podle zakoupeného programu umožňuje různé formy a způsoby efektivní inventarizace stojícího i ležícího dříví, kontrolní měření skládek i rychlou kontrolu a případnou kalibraci harvestorových měřicích zařízení.

Dodává se v řadě konfigurací, s různými délkami stupnic i s různými typy příslušenství, které její funkce a možnosti využití ještě rozšiřují. Samozřejmostí je datová komunikace prostřednictvím bezdrátových technologií – Bluetooth®, IR nebo „standardní“ USB kabel.

Nedílnou součástí řešení použití elektronických průměrek je jejich sofistikovaný program pro sběr a zpracování dat. Průměrka disponuje velmi kapacitní a energeticky nezávislou interní pamětí. Ta slouží nejen k ovládání funkcí, ale i ukládání velkého množství změřených ši vložených dat a jejich zpracování.

Propracované originální programy v českém jazyce využívají všech možností, které tento moderní nástroj nabízí. Umožňují jednoduché a intuitivní ovládání a už v lese poskytují přesné a přehledné výsledky měření. Provozovatelé harvestorů i jejich obchodní partneři mohou využít plné kompatibility průměrky DPII s nejmodernějším standardem Skalman® v7 – jedničkou v řešení kontroly a kalibrace měřicích zařízení harvestorových hlavic.

Jedním nejprodávanějších programů je např. ProfiTax – umožňující efektivní průměrkování s přímým výpočtem dendrometrických parametrů už v průběhu měření. Tento program je interně kompatibilní s výpočtem, který používají Lesy České republiky, s.p.

Cena(s DPH): 79 860 Kč

Cena je pouze orientační