Měření dříví nás baví a víme, jak na to.

A pomůžeme s tím i Vám!

Přihlásit se Registrovat

Aktuality

31.7.2017
Přístroj, na který čekají nejen taxátoři!

Přesný laserový dálkoměr, výškoměr, kompas i GPS v jednom kapesním přístroji? Tak to tu ještě nebylo!

30.11.2016
Nové průměrky Haglof jsou "ještě novější"!

Na trh se dostává nová digitální průměrka!

Rychlý kontakt

Forestry Instruments s.r.o.

Kubíkova 5
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Telefon: +420 222 512 319

mobilní: +420 724 055 744

E-mail:
forestryinstruments@gmail.com

Kde nás najdete

Elektronická průměrka DPII

Elektronická průměrka DPII

Popis produktu

DP II: DIGITECH PROFESSIONAL II. generace.

Vlajková loď mezi registračními průměrkami firmy Haglof Sweden. Programovatelný terminál s výměnnou elektronickou stupnicí. Podle zakoupeného programu umožňuje různé formy a způsoby efektivní inventarizace stojícího i ležícího dříví, kontrolní měření skládek i rychlou kontrolu a případnou kalibraci harvestorových měřicích zařízení.

Dodává se v řadě konfigurací, s různými délkami stupnic i s různými typy příslušenství, které její funkce a možnosti využití ještě rozšiřují. Samozřejmostí je datová komunikace prostřednictvím bezdrátových technologií – Bluetooth®, IR nebo „standardní“ USB kabel.

Propracované originální programy v českém jazyce využívají všech možností, které tento moderní nástroj nabízí. Umožňují jednoduché a intuitivní ovládání a už v lese poskytují přesné a přehledné výsledky měření. Provozovatelé harvestorů i jejich obchodní partneři mohou využít plné kompatibility průměrky DPII s nejmodernějším standardem Skalman® v7 – jedničkou v řešení kontroly a kalibrace měřicích zařízení harvestorových hlavic.

Jedním nejprodávanějších programů je např. ProfiTax – umožňující efektivní průměrkování s přímým výpočtem dendrometrických parametrů už v průběhu měření. Tento program je interně kompatibilní s výpočtem, který používají Lesy České republiky, s.p.

Cena(s DPH): 78 650 Kč

Cena je pouze orientační

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.