Měření dříví nás baví a víme, jak na to.

A pomůžeme s tím i Vám!

Přihlásit se Registrovat

Aktuality

12.7.2018
Nejnovější špičkový dálkoměr od Nikona

Potřebujete výkonný laserový dálkoměr, který spolehlivě měří za všech okolností? Pořiďte si Nikon Monarch 3000 ...

31.7.2017
Přístroj, na který čekají nejen taxátoři!

Přesný laserový dálkoměr, výškoměr, kompas i GPS v jednom kapesním přístroji? Tak to tu ještě nebylo!

Rychlý kontakt

Forestry Instruments s.r.o.

Kubíkova 5
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Telefon: +420 222 512 319

mobilní: +420 724 055 744

E-mail:
forestryinstruments@gmail.com

Kde nás najdete

Elektronická průměrka DPII

Elektronická průměrka DPII

Popis produktu

DP II: DIGITECH PROFESSIONAL II. generace.

Vlajková loď mezi registračními průměrkami firmy Haglof Sweden. Programovatelný terminál s výměnnou elektronickou stupnicí. Podle zakoupeného programu umožňuje různé formy a způsoby efektivní inventarizace stojícího i ležícího dříví, kontrolní měření skládek i rychlou kontrolu a případnou kalibraci harvestorových měřicích zařízení.

Dodává se v řadě konfigurací, s různými délkami stupnic i s různými typy příslušenství, které její funkce a možnosti využití ještě rozšiřují. Samozřejmostí je datová komunikace prostřednictvím bezdrátových technologií – Bluetooth®, IR nebo „standardní“ USB kabel.

Propracované originální programy v českém jazyce využívají všech možností, které tento moderní nástroj nabízí. Umožňují jednoduché a intuitivní ovládání a už v lese poskytují přesné a přehledné výsledky měření. Provozovatelé harvestorů i jejich obchodní partneři mohou využít plné kompatibility průměrky DPII s nejmodernějším standardem Skalman® v7 – jedničkou v řešení kontroly a kalibrace měřicích zařízení harvestorových hlavic.

Jedním nejprodávanějších programů je např. ProfiTax – umožňující efektivní průměrkování s přímým výpočtem dendrometrických parametrů už v průběhu měření. Tento program je interně kompatibilní s výpočtem, který používají Lesy České republiky, s.p.

Cena(s DPH): 78 650 Kč

Cena je pouze orientační

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.